MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 4652457
nr 465 2457
Karmstolar
Ett par, rokokostil [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
tisdag 1 maj 2007
kl 17:43:51
800 kr
600 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr